Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kai Parker’da The Vampire Diaries’in nostalji serüvenine katıldı

Kai Parker'da The Vampire Diaries'in nostalji serüvenine katılıyor

Dizi Haberleri

Kai Parker’da The Vampire Diaries’in nostalji serüvenine katıldı

Finaline 5 bölüm kalan The Vampire Diaries’in eski yüzleri dizi de tekrar görünmeye başladı. Elena’yı, Bonnie’nin hayatı ile mühürleyerek uykuya yatıran kötü kardeş Kai Parker’da TVD’e konuk oluyor.

<

The Vampire Diaries’in final sezonu tüm heyecanı ile devam ederken, Cehennem’in kötü adamı Cade, Çan’ın 11 kere çalması sonrasında Dünya ile arasında ki perde de oluşan geçit sayesinde Dünya’ya gelmişti.

Final bölümünde, Nina Dobrev’in canlandırdığı Elena karakteri yanı sıra amca John Gilbert ve Jeremy Gilbert’ında yer alacağı açıklanmıştı.

Şu sıralar Supergirl’de Mon-El karakteri ile rol alan Chris Wood, yani TVD’nin kötü büyücüsü Kai Parker’da, final sezonunda görünecek isimler arasında katıldı.

The Vampire Diaries’de öldürülen karakterler arasında yer alan Kai Parker, 17 Şubat Cuma günü yayınlanacak olan yeni bölümde Damon ve Alaric’in karşısına çıkacak.

Başlarına bela olan Cade’i öldürmenin yollarını arayan Damon ve Alaric, bu yolculuk esnasında Kai Parker ile karşılaşacaklar. Kai bir kez daha kötüyü mü oynayacak yoksa ikiliye yardım mı edecek, bu da yer aldığı bölüm yayınlandığında ortaya çıkacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı