Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kadir İnanır’ın oynayacağı, Ali Ekber Cevahir’in ilk kadın oyuncusu belli oldu

Kadir İnanır'ın oynayacağı, Ali Ekber Cevahir'in ilk kadın oyuncusu belli oldu

Dizi Haberleri

Kadir İnanır’ın oynayacağı, Ali Ekber Cevahir’in ilk kadın oyuncusu belli oldu

Geçtiğimiz günlerde haberini yaptığımız, uzun süredir ekranlardan uzak olan Kadir İnanır’ın, televizyon ekranlarına geri döneceği dizinin oyuncu kadrosu şekilleniyor.

Ali Ekber Cevahir adı verilen dizi de başrolde yer alacak olan Kadir İnanır, ‘Galatalı Eşref’ adında, 3 kız babası bir kabadayıyı canlandıracak.

Esen Ali Bilen, Emre Erkan ve Ece Umay Mit’in senaryosunu kaleme aldığı dizi de İnanır, “Üç kızı bulunan Eşref’in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmalarını” konu alacak.

Dizinin cast çalışmaları devam ederken, Kadir İnanır’ın 3 kızından biri ile anlaşma sağlandı. İlk isim, 2011 yılında başrol oynadığı Pis Yedili dizisi ile adını duyuran Eda Ece oldu.

Güzel oyuncu, Pis Yedili sonrasında, Beni Böyle Sev, İlişki Durumu Karışık dizileri yanı sıra, Görümce adlı filmde başrol oynamıştı.

Çekimlerine Temmuz ayında başlanması beklenen dizinin Ağustos-Eylül ayı arasında ekranlara gelmesi planlanıyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı