Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kadir İnanır, Kabadayı Galatalı Eşref’i oynayacak

Kadir İnanır, Kabadayı Galatalı Eşref'i oynayacak

Dizi Haberleri

Kadir İnanır, Kabadayı Galatalı Eşref’i oynayacak

Türk sinemasının ‘Kabadayı’ rolü denilince akla gelen ilk isimlerin başında yer alan ünlü oyuncu Kadir İnanır, 6 yıl ara verdiği televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Mustafa Üstündağ ve Selin Şekerci ile başrolü paylaştığı İzmir Çetesi adlı dizisinin reytinglere kurban gitmesi sonrasında televizyon ekranlarından uzak duran usta oyuncu, kabadayı rolü ile geri dönüyor.

Türk sinemasında da ‘Kabadayı’ rollerinin en başarılı isimlerinden olan İnanır, Gold Film’in ekranlara taşıyacağı yeni dizinin başrolünde yer alacak.

Uzun süredir hiç bir teklifi kabul etmeyen İnanır, Ali Ekber Cevahir adı verilen dizi ile televizyon ekranlarına geri dönerek, Galatalı Eşref adında ki bir kabadayıya hayat verecek.

Eylül ayında ekranlara gelmesi beklenen dizinin çekimlerine Temmuz ayında başlanması bekleniyor.

Esen Ali Bilen, Emre Erkan ve Ece Umay Mit’in senaryosunu kaleme aldığı dizi de İnanır, “Üç kızı bulunan Eşref’in ailesinde ve mahallesinde yaşayacağı çatışmalarını” konu alacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı