Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kaan Urgancıoğlu’ndan hayranlarını üzecek haber

Kaan Urgancıoğlu'ndan hayranlarını üzecek haber

Magazin

Kaan Urgancıoğlu’ndan hayranlarını üzecek haber

Star Tv ekanlarında 2 sezon ile ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen Kara Sevda’nın kötü adamı Emir Kozcuoğlu’nu canlandıran Kaan Urgancıoğlu’nun ajansından hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Kara Sevda’da canlandırdığı Emir Kozcuoğlu karakteri ile fenomen haline gelen, ‘karizmatik kötü adam’ın’ en ideal örneklerinden biri haline gelen Urgancıoğlu, yeni sezonda herhangi bir projede yer almayacak.

Kara Sevda dizisinde ki telefon melodisi bile 1000’lerce insan tarafından kullanılır hale gelen fenomen karakterin adı, pek çok yeni proje ile anılmıştı.

Oyuncunun ajansı bu konuda merakları gidermek için açıklama yaparken, Kaan Urgancıoğlu’nun yeni sezonda bir projede yer almayacağı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı’nda Kürk Mantolu Madonna’yı okurken görüntülenirken yakışıklı oyuncunun bir süre dinleneceği öğrenildi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı