Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Kaan Tangöze, muhabirlere isyan etti

Kaan Tangöze, muhabirlere isyan etti

Magazin

Kaan Tangöze, muhabirlere isyan etti

Duman grubunun solisti, başarılı şarkıcı Kaan Tangöze, geçtiğimiz gün AVM’de bir mağaza alışveriş yaparken objektiflere takıldı.

Bir mağazada oğlu için doğum günü hediyesi bakan Kaan Tangöze, muhabirler tarafından görüntülendiğini anlayınca oldukça gerildi.

Tanınmamak için gözlük ve kapşon kullanan Tangöze, oğlu Hakan için doğum günü hediyesi almak için Ak Merkez’de bir mağazada objektiflere takıldı.

Eski eşi Seçkin Piriler ve şimdi ki sevgilisi Kıvılcım Ural arasında sözlü atışmalar devam ederken, Seçkin Piriler ilginç bir iddia ortaya atıp, “Kıvılcım onun için bitti, en fazla 1 ayı var” diyerek dikkatleri üzerine çekmişti

Eski eşi ve sevgilisinin arasında ki tartışmanın arasında gerilen Tangöze, oğlu için Fenerbahçe forması aldı. Tam da bu esnada görüntülendiğini fark edince, gerginliğini muhabirlere yansıttı.

“Artık yeter. Beni rahat bırakın” diyen Kaan Tangöze, oğluna hediyesini aldıktan sonra hızlı bir şekilde AVM’den çıkış yaptı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı