Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Jess Molho kendini 20 yaşında hissedince sakatlandı

Magazin

Jess Molho kendini 20 yaşında hissedince sakatlandı

Spor sevdası ile ünlü sunucu Jess Molho, spor yaparken, kendine fazla yüklenmesi ve ters bir hareket yapması nedeni ile biceps tendomlarını kopardı.

Jess Molho kendini 20 yaşında hissedince sakatlandı

Geçtiğimiz haftalarda Bodrum’da gerçekleşen, 1 kişinin öldüğü, 4 kişinin yaralandığı kurşunlama da eşi yaralanmış, ameliyat ile kurşun çıkarılmıştı.

Şu sıralar kara bulutların üstünde dolaştığı Molho ailesinde bir kötü haberde başarılı sunucu Jess Molho’dan geldi. Spor yaparken pazı tendomları yırtılan Molho bir süre elini ve kolunu kullanamayacak.

Sağlık durumu ile ilgili açıklama paylaşan Molho, sosyal medya hesabından şu notu paylaştı:

“Bazen bir şeyler üst üste gelebiliyormuş meğer… Ters bir hareket biraz da kendimi hala 20 yaşında hissetmem sonucu iki biceps (pazı) tendomu birden kopardım. (literatürdeyim) Bugün taburcu oluyorum, uzun bir zaman ellerimi ve kollarımı kullanamayacağım… Mesaj atanları okuyacağım ama yazamayacağım, uzun süre gitar da çalamayacağım ama merak edenlere duyurulur çenem tam gaz çalışıyor, programa zamanında geri döneceğim, bugün robocop kollarım olacak, önce sağlık dostlar… Hepinizi öpüyorum, görüşmek üzere, sevgiler… Sabır testim devam ediyor.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı