Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Japon gelin piyano konseri verecek

hiroko nakaı piyano konseri vermeye hazırlanıyor

Magazin

Japon gelin piyano konseri verecek

Japonya’ya turistik bir geziye gittiğinde tanıştığı adama aşık olup, kariyerini bırakıp onunla evlenip Bodrum’a yerleşen japon gelin Hiroko Nakaı konser verecek.

Daha 2 yaşında piyano çalmaya başlayan Hiroko Çalık, küçük yaşta başladığım piyano çalma serüvenimi ailem fark edince beni bu konuda destekledi ve konservatuvar eğitimi almamı sağladı. Bende bu konuda kendimi geliştirdim. Tokyo’da bir müzik okulum vardı. Ve evlenmeden önce Tokyo’da çok lüks bir restoranda piyano çalıyordum. Bir tanede albümüm var. Severek yaptığım bu işi artık Türkiye’de yapmak istiyorum. Bodrum’da çok mutlu olduğunu söyleyen Japonya’nın Tokyo kentinde yaşayan Hiroko Nakaı Özgür Çalık ile tanıştıktan sonra Bodrum’a yerleşmeye karar verdi.

Tokyo’ya turist olarak giden eşi Özgür Çalık ile hem Türk örf ve adetlerine hemde Japon adetlerine uygun bir şekilde nikah kıydıktan sonra bütün kariyerini geride bırakıp Bodrum’a yerleşen Hiroko, ilçede konser vermeye hazırlanıyor. Bosav’ın katkılarıyla Ted kolejinde 28 Aralık Çarşamba günü saat 20:00 halka açık konser verecek. İlk kez Türkiye’de konser verecek olan Hiroko çok heyecanlı olduğunu belirterek, “İlk kez burada konser vereceğim çok heyecanlıyım. 6 ay önce Bodrum’a taşındım çok seviyorum burayı. Doğası denizi çok güzel. Eşim Özgür ile tanıştık 6 ay içerisinde evlendim ve buraya yerleştim.6 aydır da Bodrum’da yaşıyorum” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı