Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İzmir’e 3 yeni kültür merkezi açılıyor

izmir bornovaya 3 yeni kültür merkezi

Kültür Sanat

İzmir’e 3 yeni kültür merkezi açılıyor

İzmir’de Bornova Belediyesi, Pınarbaşı, Doğanlar ve Atatürk Mahallesinde üç kültür merkezini birden ilçeye kazandırmak için harekete geçti.

Bornova Belediyesi, ilçede üç kültür merkezini kentte kazandırmak için bir çalışma başlattı. Atatürk Mahallesi Kültür Merkezi kısa süre içinde hizmete açılacak duruma gelirken, Pınarbaşı Kültür Merkezinin ise kaba inşaatı tamamlandı. Doğanlar Kültür Merkezinin ise ihale sürecinin devam ettiği kaydedildi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, kültür merkezlerinin en kısa zamanda tamamlanması için ara vermeden çalıştıklarını söyledi. Atatürk Mahallesi Kültür Merkezinin kısa süre içinde hizmete açılacağını, Pınarbaşı Kültür Merkezi inşaatının da hızla yükseldiğini belirten Başkan Atila, Doğanlar Kültür Merkezinin de ihale sürecinin tamamlanmasıyla birlikte yapım çalışmalarının başlayacağını söyledi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı