Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İzel’den yeni albüm müjdesi

Kültür Sanat

İzel’den yeni albüm müjdesi

Ünlü şarkıcı İzel, müzik çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. 5 yıl aradan sonra yeni bir albüm çıkarma hazırlığında olan İzel, sosyal medyadan bu gelişmeyi takipçileri ile paylaştı.

İzel'den yeni albüm müjdesi

Sosyal medya sitesi instagram üzerinden yaptığı açıklama ve paylaştığı video ile yeni albüm müjdesini veren İzel, şunları söyledi:

“Çok mutluyum, hayatımın en güzel dönemini yaşıyorum” diyen İzel, takipçileri ile dertleşti.

“Sabah 06.00… Sahile geldim, denize bakıyorum uzun uzun. Aşık olacağım bir şarkı bekliyorum. Kendimi zayıflatıyorum. Bakın gıdı gitmiş. Sabah sersemliğimi sarhoş zannedenler olmuş. Sadece şunu söyleyeceğim. Kötü olmayın, mutsuz olursunuz. Bana ‘topla kendini’ diyenler olmuş ama ben zaten toplağım. Kendime geldim. Sizin o güzel mesajlarınız, yorumlarınız sayesinde o kadar mutluyum ki; Ölüdeniz’deyim… Koşuyorum, yüzüyorum, zayıflıyorum… Çünkü sizler beni zayıf görmek istiyorsunuz. Saçlarımı uzatıyorum. Sanırım en kısa zamanda, en güzel şarkılarla döneceğim. Çok şey söylemek istiyorum. Çok güzel bir albüm gelecek. 5 yıl çok uzun bir süre. Bu benim isteğim doğrultusunda değildi, her şeyi açıklayacağım… Hepinizi kalbinizden öpüyorum!”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı