Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ivana Sert, İşte Benim Stilim’de ki jüriliğine devam ediyor!

Televizyon

Ivana Sert, İşte Benim Stilim’de ki jüriliğine devam ediyor!

Tv 8 ekranlarında yayınlanan moda programı İşte Benim Stilim’de jürilik görevinde bulunan, güzel isim Ivana Sert, bir AVM’de güzel giyinmenin, şık görünmenin ipuçlarını paylaştığı etkinliğe katıldı.

Ivana Sert, İşte Benim Stilim'de ki jüriliğine devam ediyor!

Kadınlar günü kapsamında devam eden etkinliklere, bayan ziyaretçiler büyük ilgi gösterirken, kadınlar Ivana Sert ile birlikte kombin yapıp, hediyeler kazandılar.

Son günlerde adı İşte Benim Stilim’den kovulduğu haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Ivana Sert, stil sohbetleri kapsamında kadınların moda hakkında ki sorularını yanıtladı.

Ünlü modacı, yeni sezon trendleri, vücuda uygun giyinme önerileri, ve doğru kombinlemenin yapılması ile ilgili öneriler de bulundu.

Ivana Sert, İşte Benim Stilim’den kovulduğu haberlerine ilişkin yöneltilen soruyu da stil sohbetleri esnasında yanıtlamayı ihmal etmedi.

Hayranlarını sevindiren haberi veren Ivana Sert, ““Programdan kovulmadım, ayrılmadım yeni bölümlerde izleyicilerle buluşacağım. Üç gün tatil yaptım. Bensiz üç bölüm çekildi ama yeni çekimlerde olacağım” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı