Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İvana Sert ‘Ağladı’ iddialarına açıklama getirdi

İvana Sert 'Ağladı' iddialarına açıklama getirdi

Magazin

İvana Sert ‘Ağladı’ iddialarına açıklama getirdi

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile gittiği bir mekanda, sevgilisi ile tartıştığı, ardından mekanın lavabosuna giderek ‘hüngür hüngür’ ağladığı iddia edilen İvana Sert, o iddialar ile ilgili konuştu.

Mekan çıkışında İvana Sert’in yüzünün şişik görünmesi ve sevgilisinin de moralinin bozuk görünmesi, bu iddiaları kuvvetlendirmiş ve uzun süre konuşulmuştu.

Son zamanlarda jürisi olduğu İşte Benim Stilim’den kovulduğu ile de gündeme gelen ancak sonradan orta bir yol bulunarak uzlaşmaya varılan İvana Sert, 3 günlük ayrılığın ardından koltuğuna geri oturmuştu.

Geçtiğimiz gün, kendisini ağlattığı iddia edilen sevgilisi Can Çelebi ve oğlu Kayon Ateş Sert ile birlikte objektiflere takıldılar.

İvana sert, sevgilisi ve oğlu, ‘Saltbae’ hareketi sonrasında her paylaşımı milyonlarca izlenen, fenoman Nusret’in, Etiler’de yer alan restoranında yemek yediler.

Mekan çıkışında, basın mensuplarının yönelttiği cevaplayan Sert, lavabo da ağladığı haberleri sorulunca, şu açıklama da bulundu.

“Bu haberler tamamen asılsızdır, bu haberleri yapanları mahkemeye verecektim ama vicdanım beni rahat bırakmadı ve bu düşüncemden vazgeçtim” dedi.

İvana Sert 'Ağladı' iddialarına açıklama getirdi


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı