Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İskender Küserman oğlu tarafından öldürüldü!

Magazin

İskender Küserman oğlu tarafından öldürüldü!

İskender Küserman

Devlet sanatçısı olarak tanınan ve bugün ortaya çıkan haberler sonrasında tüm sevenlerini ve yakınlarını büyük yasa boğan usta sanatçı İskender Küserman, oğlu tarafından öldürüldü. Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından evde yapılan arama çalışmalarında bıçaklanarak öldüğü tespit edilen İskender Küserman’ın 18 yaşındaki oğlu tarafından öldürüldüğü açıklandı. Yapılan açıklamada 18 yaşındaki gencin kavga etmelerinin ardından babasını öldürdüğü belirtildi.

18 yaşındaki Emir Küserman‘ın babasını bıçaklayarak öldürmesinin hemen ardından emniyet birimlerinin harekete geçmesi ve yapılan başarılı çalışmalar eşliğinde yakalandığı ve savcılığa sevk edildiği açıklandı.

Komşuları Cesedini Buldu!

Devlet sanatçısı olan İskender Küserman’ın cesedinin ise yakın komşuları tarafından bulunarak hemen olay yerine polis ekiplerini arayarak sevk ettirdikleri belirtildi. Yapılacak olan otopsinin hemen ardından Küserman’ın cenazesinin defnedilecek olduğu bilinirken, ne zaman ve hangi mezarlığa defnedilecek olduğu ile ilgili bir bilgi basın mensupları ile paylaşılmadı. Olayla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği, 18 yaşındaki gencin babası ile neden dolayı kavga ettiği hakkında da emniyet yetkilileri tarafından bilgi toplanmaya yetkililerce devam edildiği belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı