Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler için geri sayım başladı!

İsimsizler için geri sayım başladı!

Dizi Haberleri

İsimsizler için geri sayım başladı!

Kanal D ekranlarında tanıtımı yayınlandığı günden bu yana büyük bir merakla beklenen İsimsizler dizisi için geri sayım başladı. Pazartesi günü ekranlara gelecek olan dizi Pazartesi rekabetinden sağ çıkabilecek mi bunu da göreceğiz.

Barakuda Film & Es Film yapımcılığı ile ekranlara gelen İsimsizler dizisi, kurgu yerine ülke gerçeklerini konu alan bir yapım olmaya odaklanacak.

2015 yılı itibari ile ülkede yaşanan olaylara ekleme yapmadan senaryoya ekleyerek, gerçekleri yansıtacak. Onlar, “Bir Hilal uğruna isimlerinden vazgeçenler” olacak.

Bir başka Askeri konulu dizi olan Söz’de Pazartesi günü ekranlara gelmeye hazırlanırken, reyting rekortmeni İçerde ve Kırgın Çiçekler’in yayınlandığı Pazartesi gününde İsimsizler ve Söz’ün ne kadar izleneceği, reyting kurbanı olup olmayacağı en çok merak edilen noktalardan biri.

İsimsizlerde vatan aşkı ile aynı yola baş koymuş 8 koca yürek, Türkiye’nin iki yılda yaşadığı ve yaşamaya devam ettiği olayların kahramanlarından sadece birkaçı…

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bilebileceği hilal sevdalısı ekip..


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı