Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler dizisinin başlama tarihi belli oldu!

İsimsizler dizisinin başlama tarihi belli oldu!

Dizi Haberleri

İsimsizler dizisinin başlama tarihi belli oldu!

Kanal D’nin tanıtımını yaptığı ilk günden bu yana merakla beklenen İsimsizler dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yayın günü olarak Pazartesi’nin seçildiği dizi Mart ayının son haftası izleyiciler ile buluşacak!

<

Oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Algı Eke, Bülent Alkış, Musab Ekici, Volkan Keskin, Sedat Mert, İlayda Çevik, Çağkan Çulha, Sera Kutlubey ve Bedia Ener Öztep gibi isimleri barındıran dizi 27 Mart 2017 Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında başlıyor.

Es ve Barakuda Film’in ortak yapımı ile ekranlara taşınacak olan dizinin yönetmenliğini Osman Kaya üstlenirken, senaryosu ise Mustafa Burak Doğu, Serkan Birlik, Ayça Mutlugil ve Hale Çalap tarafından kaleme alınıyor.

Reyting rekortmeni dizi İçerde yanı sıra, beğeni ile izlenen Kırgın Çiçekler, Fox Tv’nin yeni dizisi Kırlangıç Fırtınası, TRT’nin Hangimiz Sevmedik’i ve Tv 8’in Survivor’ı ile rekabet içerisine girecek olan dizinin reytinglerde nasıl bir açılış yapacağı şimdiden merak ediliyor.

İSİMSİZLER KONUSU

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

İSİMSİZLER FRAGMANI

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Darbe Girişimi Anlatıyor

← yazdı23 Ocak 2018

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı