Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Teröristler Pusuda

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı İlçeye Terör Saldırısı

Dizi Haberleri

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı Teröristler Pusuda

İlk bölümü ile ekranlara gelen İsimsizler, izleyiciden tam not aldı. Genç bir diplomat olan Fatih Keskin, Virankaya Kaymakam’ının hain bir terör saldırısında şehit edilmesi üzerine, yeni görev yerine gitmek için beklerken, bu kararından vazgeçer ve Virankaya’nın yolunu tutar.

Burada özel bir tim kuran Keskin, bu tim ile birlikte terör ile mücadele etmeye başlar ve Kaymakam suikikastının perde arkasını aralamaya çalışır.

7 kişiden oluşan bir tim oluşturan Fatih Keskin, bu yolda sadece bölgedeki terör ile değil, onların arkasında ki uluslararası güçler yanı sıra Devlet’in içine yuvalanmış hainlerle de mücadele edecektir.

Öte yandan, baş koyduğu bu yolda Doktor Elif ve onun peşinde dolanan, bölgede ki olayların mimarı da olan ‘Otto’ ile de karşılaşır.

Araştırmaları sonucunda, suikast ile ilgili ilk ipuçlarını edinen Fatih Keskin, beklenmedik bir saldırı planlanmaktadır.

Terör örgütü, Devlet’in içinde yuvalanmış paralel güçler ve yabancı istihbaratların da desteği ile ilçe’yi ele geçirmek adına hain bir saldırı planlıyordur.

Yeni dizi İsimsizler, yeni bölümü olan 2.bölümü ile 3 Nisan Pazartesi günü, Kanal D ekranlarında olacak.

İsimsizler 2.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı