Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici’den zayıflama reklamı isyanı

Magazin

İrem Derici’den zayıflama reklamı isyanı

Sıkı bir diyete giren ve bu azmi sonrasın 50 kiloya kadar düşen İrem Derici, bir zayıflama ürünü markasının reklamlarında adı kullanıldığı için rahatsızlığını dile getirirken, yasal yollara başvuracağını da belirtti.

İrem Derici'den zayıflama reklamı isyanı

Söz konusu zayıflama ürünü ile ilgili özellikle sosyal medyada çok fazla reklamı yapılırken, İrem Derici’nin konuk olduğu bir televizyon programında ki konuşması da bu reklamda materyal olarak kullanılıyor.

İrem Derici, Kanal D yayınlanan ve Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile ekrana gelen Beyaz Show’a konuk olduğu bölümde, Beyazıt Öztürk’ün kendisine bir zayıflama ürünü markası adı vererek, bunu kullanmışsınız diyaloğu, sosyal medyada reklam alt yapısını oluşturmak için kullanılıyor.

Bu video’nun dolayısı ile kendisinin, kendi izni olmadan ürün reklamında kullanılmasından rahatsız olan İrem Derici’de bu konuda yasal yollara başvuracağını bildirdi.

İrem Derici, sosyal medyadan yaptığı bir açıklama ile ‘ÇOK ÖNEMLİ’ başlığını kullanarak, bu reklamlar ile ilgili takipçilerini bilgilendiren aşağıdaki mesajı yayınladı.

Son zamanlarda sosyal medyada bazı zayıflama ürünleri ile ilgili olarak bilgim dahilinde olmayan reklamlar yapılmaktadır, bu konuda yasal yollara müracaat edilmekte olup benim ismimim yer aldığı bu tür reklamlara itibar edilmemesi gereğini kamuoyuna saygı ile duyururum

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı