Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici, sosyal medya hesaplarını kapatacak mı?

İrem Derici, sosyal medya hesaplarını kapatacak mı?

Magazin

İrem Derici, sosyal medya hesaplarını kapatacak mı?

Geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan ünlü şarkıcı İrem Derici, sevgilisi Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin ile Nişantaşı’nda gezerken objektiflere takıldı.

Geçtiğimiz gün sevgilisi Lider Şahin ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülenen başarılı şarkıcı’nın sosyal medya hesaplarını kapatacağı iddiaları ile ilgili konuştu.

Güzel havayı fırsat bilen Derici, sevgilisi ile yürürken, bir yandan da muhabirlerle sohbet eden Derici, “Hava güzel, aşk güzel. Ne yapalım evde, biz de dışarı çıktık” dedi.

Sosyal medya’da bir süredir paylaşım yapmayan şarkıcı, “”Valla sıkıldım artık biraz nefes almaya başladığı hissettim. Başka şeylere yoğunlaştım” ifadelerini kullandı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı