Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İrem Derici, Lizbon sokaklarında!

İrem Derici, Lizbon sokaklarında!

Magazin

İrem Derici, Lizbon sokaklarında!

Son günlerde verdiği kilolar ile gündemden düşmeyen başarılı şarkıcı İrem Derici, tatile gittiği Lizbon’da yolda sokak şarkıcılarının yanına çökerek, onlarla birlikte şarkı söyledi.

Geçtiğimiz günlerde 30 yaşına giren, güzel şarkıcı doğum günü nedeni ile Portekiz’in başkentine tatile gitti.

Sokak şarkıcılarını yolda görünce, dayanamayıp yanlarına giden Derici, yanına çöktüğü gençlere çaldırdı kendisi söyledi.

Şarkı söylerken olan bu anıda videoya çektiren güzel şarkıcı, İnstagram hesabından da bu anları paylaşmayı ihmal etmedi.

Paylaştığı videoda kendisini dinleyenlere seslenen Derici, Türkiye’den olduğunu, bugün doğum günü olduğunu ve 30 yaşında olduğunu belirtirken, Türkiye’de şarkıcı olduğundan da bahsediyor.

Derici, paylaştığı videoyu da “Lizbon’da bir sokak grubu, ikisi Brezilyalı, gitarist İtalyan. Lizbon’da buluşmuşlar. Bir de Türk kızını aldılar aralarına, şarkı söyledik gelen geçene sokaktan, avaz avaz!” notu ile takipçilerine sundu.

İşte o anların videosu:

Loading the player...

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı