Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Interpress’e göre 2016’nın en çok konuşulan yerli filmleri

interpress'e göre 2016'da en çok izlenen ve haberi yapılan yerli filmler

Film Haberleri

Interpress’e göre 2016’nın en çok konuşulan yerli filmleri

Medya Takip Ajansı Interpress’in araştırması sonucunda, yazılı basında 2016 yılı içerisinde vizyona giren yerli filmler hakkında 30 binden fazla haber yapıldığı ortaya çıktı.

2016 yılı içerisinde toplamda 169 yerli film vizyona girerek sinema severler ile buluşurken 4 Kasım’da vizyoan girerek Dağ filminin devam serisi olan “Dağ 2” filmi gişede buluştuğu izleyici sayısı yanı sıra basında da en çok haberi yapılan film olarak zirvede yer aldı.

Interpress, üç bine kadar ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi içeren araştırmasına göre, 2016’da vizyona giren “Dağ 2” ve Murat Boz ile Burak Özçivit’in başrollerinde yer aldığı “Kardeşim Benim” sinema filmleri gişede izlendiği kişi sayısı yanı sıra, basında da en çok konuşulan filmler oldu. Bitmek üzere olan 2016 yılı içerisinde ilk 15 yerli filmi izleyen seyirci sayısı ve haklarında haber sayılarının listesi ise aşağıda ki gibi:

interpress 2016 en çok izlenen 15 film


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı