Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İmane Elbani’den evliliği ile ilgili konuştu

İmane Elbani'den evliliği ile ilgili konuştu

Magazin

İmane Elbani’den evliliği ile ilgili konuştu

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile Dünya evine giren Fas’lı güzel evliliği ve eşi ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

<

Türk ve Orta Doğu basınında büyük yankı uyandıran ve haberlere konu olan bir düğün ile Dünya evine giren çift’in mutlulukları devam ediyor. Fas’ın ünlü dergilerinden Laha Magazine dergisine açıklamalarda bulunan Elbani, evliliği ve eşi ile ilgili özel açıklamalar yaptı.

Evliliğinin ilk zamanları ile ilgili konuşan Elbani, “Açıkçası düğün hazırlığı çok yorucu olsa da, evlendikten sonra her şey çok güzel ve özel.” dedi.

Evlendikten sonra hayatının daha sakin olduğunu söyleyen güzel, aşık olduğunuz kişi ile evlendiyseniz onunla yaşamak size huzur veriyor derken, Murat ile aynı çatı altında yaşamanında çok güzel olduğunu söyledi.

Özel hayatını gözlerden uzakta yaşamayı tercih ettiğini söyleyen Elbani, sözlerini şöyle sürdürdü: “Özel hayatımın, aile arasında kalmasını tercih ederim. Arap basınında düğünümüzün geniş yer alması, Murat için de sürpriz olmadı. Murat, Arap dünyasında çok sevilen bir aktör. ‘Asi’, ‘Aşk ve Ceza’ gibi dizileri çok izlendi. Ortadoğu’yu da birçok kez ziyaret etti.”

Eşi Murat Yıldırım ile birlikteliklerine dair özel bir anada değinen Elbani, şunları da söyledi: “İlişkimizde hatırladığım en güzel anlardan biri; Murat’ın bana ilk hediye olarak bir buket gül vermesiydi. Etkileyici bir sürprizdi. Bu benim için çok özel bir andı.” dedi.

Elbani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Facetime aracılığıyla kendisini ailesinden istemesinin de önemli bir anı olduğunu ve çok konuşulduğunu belirtti. Eşine iltifatlar yağdıran Elbani, sözlerine devam ederken, “Murat; altın kalpli, iyi ve saygın biri. Başka ne isteyebilirim ki…” dedi.

Kazandığı güzellik yarışması ile ilgili de açıklama da bulunan İmane Elbani, “yarışmanın kendisi için çok güzel bir hatıra olduğunu ve birçok hayalinin bu yarışmanın ardından gerçekleştiğini de” belirterek sözlerini noktaladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı