Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlker Kaleli ve Beren Saat’in film karmaşası

İlker Kaleli ve Beren Saat'in film karmaşası

Film Haberleri

İlker Kaleli ve Beren Saat’in film karmaşası

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Kösem Sultan karakterine hayat veren Beren Saat ve kısa süre önce final yapan Poyraz Karayel’in Poyraz’ı İlker Kaleli’nin aynı filmde rol alacaklar.

Ünlü oyuncuların birlikte bir projede yer alacakları, kısa süre önce bir kafede buluşmaları görüntülenince ortaya çıkmış, İlker Kaleli’de, katıldığı bir gecede bu bilgiyi doğrulamıştı.

Ancak ikilinin hangi filmde rol alacakları ise tartışma konusu oldu. Öyle ki ikilinin ismi, Ay Yapım’ın sinemaya taşıyacağı Kürk Mantolu Madonna için geçmişti.

Bir süre önce de bir yazar, gazetedeki köşesinde Kürk Mantolu Madonna için, Amerikalılar’ın projeyi hayata geçirmeyi planladıkları belirtilmiş, ikilinin isminin bu film için geçmediğini iddia etmişti.

Bu seferde Beren Saat ve İlker Kaleli’nin yer alacağı filmin adının ‘Tren’ olduğu iddia edildi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı