Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlker Kaleli, Beren Saat’le aynı projede yer aldığını doğruladı

İlker Kaleli, Beren Saat'le aynı projede yer aldığını doğruladı

Film Haberleri

İlker Kaleli, Beren Saat’le aynı projede yer aldığını doğruladı

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Fi’nin tanıtım gecesinde katılan isimler arasında yer alan yakışıklı oyuncu İlker Kaleli, Beren Saat ile aynı projede yer alacağı haberini doğruladı.

Poyraz Karayel dizisinde canlandırdığı Poyraz karakteri ile büyük bir beğeni toplayan, ve ekranların aranan yüzlerinden biri haline gelen Kaleli, Fi’nin tanıtım gecesinde idi.

Ay Yapım’ın sinemaya taşımaya hazırlandığı Kürk Mantolu Madonna filmi için adı geçen ve bu filmde Beren Saat ile rol alacağı konuşulan İlker Kaleli, bu proje ile ilgili kendisine sorulan soruyu yanıtladı.

Kısa süre önce Beren Saat ile bir araya gelerek, bir mekanda oturup iş konuşmaları sonrasında, aynı projede rol alacakları kulislerde dolaşmaya başlamıştı.

Gece’de kendisine yöneltilen soruları cevaplayan Kaleli, “Evet, proje üzerinde çalışıyoruz. Senaryo taslak halinde. Detaylara iniyoruz” cevabını verdi.

Cesur ve Güzel’in senaristliğinden ayrılıp, filme odaklanmak istediğini belirten Ece Yörenç’de, filmin senaryosunu kaleme alacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı