Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İki Yalancı dizisi final kararı aldı, bitiyor

İki Yalancı dizisi final kararı aldı, bitiyor

Dizi Haberleri

İki Yalancı dizisi final kararı aldı, bitiyor

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan romantik komedi tadında ki, Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı İki Yalancı dizisinden kötü haber geldi. Dizi için final kararı alındı.

Yaz sezonunda izleyici ile buluşturulan İki Yalancı, beklenen reyting oranlarının altında kalması sonrasında, yeni sezon öncesi final yaparak ekranlara veda edecek.

Yeni dizilerini bir bir tanıtan Kanal D, reytinglerde istenen seviyeye ulaşamayan İki Yalancı’yı yeni gelecek yapımlar yer açmak amacı ile bitirme kararı aldı. Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı dizi, 9. bölümü ile serüvenini sonlandıracak.

8. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizi, daha sonra bir bölüm daha yayınlanarak, 9. bölümünde final yapacak. Yayın hayatına başladığında da yaz olması nedeni ile 10 hafta şans tanınacağı, reytinglerde iyi bir durumda olması halinde yeni sezonda da devam edilmesi üzerine anlaşma yapılan dizi reytinglerde oldukça geride kaldı.

Durum bu olunca da bir dizi daha reytinglere kurban oldu!


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı