Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İki Yabancı 42.Bölüm Fragmanı Pramad, Kumud’u affedecek mi?

İki Yabancı 42.Bölüm Fragmanı Pramad, Kumud'u affedecek mi?

Dizi Haberleri

İki Yabancı 42.Bölüm Fragmanı Pramad, Kumud’u affedecek mi?

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizisi İki Yabancı’da Kalika’nın söylediği yalanların farkına varan Pramad, Kumud’un günahını aldığını anlar ve bunu telafi etmeye çalışır.

Kalika’nın yalanlarını ortaya çıkarmak için plan yapan Saras ve Kumud’un bu planı işe yarar ve Pramad, Kalika’nın gerçek yüzünü sonunda görür.

Kalika tarafından çocukluğundan beri kandırıldığını öğrenen Pramad, değişim gösterir. Pramad, değer verdiği Kumud’a yaptıklarından ötürü pişmanlık yaşamaktadır.

Kumud’a haksızlık yapması nedeni ile pişman olan Pramad, gerçeklerin farkına varınca değişir. Kumud ile ailesine kendini bağışlatmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Fakat Kumud’un yaptığı itiraf, tekrar her şeyi değiştirecektir.

Kendini affettirmek için Vidya’nın evine giden Pramad, herkesten tek tek af diler. Kumud’u da karısı olarak kabul eder.

Yine de, Pramad’dan sakladığı gerçek nedeni ile kendini rahat hissetmeyen Kumud, Naween’in gerçekte kim olduğunu Pramad’a itiraf eder. Af dileyen Pramad, artık affedecek kişi olmuştur. Peki Pramad, Kumud’u affedecek midir?

İki Yabancı 42.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı