Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İki büyük yapım şirketi birleşti

tims productions ve bi yapım birleşti

Televizyon

İki büyük yapım şirketi birleşti

Türkiye’nin önde gelen iki önemli prodüksiyon şirketi olan TİMS Productions ve Bi Yapım birleştiler.

Prodüksiyon faaliyetlerini sürdürdüğü 2006 yılından bugüne kadar Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Çalıkuşu, Suskunlar ve Muhteşem Yüzyıl gibi önemli dizi projeleri yanı sıra, yeni yılda Atv ekranlarında izleyeceğimiz, çok ses getirmesi beklenen Ölene kadar dizisinde de imzası bulunan Tims Productions ile bu alanda 2015 yılında faaliyete geçen, yakın zamanda biri final yapan Yüksek Sosyete, Aşk Laftan Anlamaz ve Umuda Kelepçe Vurulmaz gibi 3 dizi projesi yürüten Bi Yapım birleşme kararı aldılar.

Tims Productions ve Bi Yapım birleşerek Tims&Bi adını aldılar ve bundan sonra hayata geçirecekleri yeni projeleri bu isim altında gerçekleştirecekler. İki başarılı yapımcı, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın birlikte çok önemli projelere imza atacaklarını söylemek mümkün.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı