Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İclal Aydın, Canlı Masa’ya konuk oldu

Magazin

İclal Aydın, Canlı Masa’ya konuk oldu

Ünlü oyuncu, yazar ve sunucu İclal Aydın, Elife Yılmaz ve Hazan Kutsal’Iın sunuculuğunu yaptığı Canlı Masa programına konuk olarak katıldı.

İclal Aydın, Canlı Masa'ya konuk oldu

Aydın, programda yaptığı samimi açıklamalar ile sunucuları ve izleyenleri üzüntüye boğdu. Bir çocuk sahibi daha olmak isteyen Aydın ve eşi’nin denemeleri başarısızlıkla sonuçlandı.

Daha önce Fox Tv’de rol aldığı O Hayat Benim dizisinin yönetmeni Efe Kubilay ile hayatını birleştiren usta yazar, üç yıldır yaşadıkları sancılı süreci anlattı.

“Efe ile bir çocuğumuz olsun istiyoruz. Hamile kalabiliyorum. Üç yıldır üç kere denedik ama maalesef 12. Haftaya geldiğimde hamilelik sürecim sonlanıyor.

Doktorum tüp bebek yöntemiyle denememizi öneriyor, ancak ben doğal yollarla olsun istiyorum. Çünkü diğeri de riskli ve o vebali şimdilik almak istemiyorum.

Eşimin hiç çocuğu olmamış. Beraberliğimizin bir meyvesi olmasını bu yüzden çok istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Başka bir pişmanlığını daha aktaran Aydın, “Kızıma hamileyken rutin kontrollere gittiğim sırada asansörde ağlayan bir çiftle karşılaştım. Ne oldu diye sorduğumda bebeğinin kalbinin durduğunu ve hamileliğinin sonlandığını öğrendim. Ben bunu köşemde iyi niyetle paylaşmıştım ancak sonrasında çok pişman oldum. Çünkü hanımefendi benim okuyucummuş ve bana bir zaman sonra mektup gönderdi. Sağlıklı bir evlat dünyaya getirdiğini anlattı. O zaman anladım ki ben onun kalbini kırmışım. Buradan özür diliyorum tekrar” dedi.

İclal Aydın sözlerini “Bu hikayenin bir benzerini geçtiğimiz Mayıs ayında kendisinin yaşadığını da söyledi. Ünlü oyuncu şunları söyledi: “Mayıs ayında hamileliğimin üçüncü ayındaydım ve kontrole gitmiştim. Doktorum bebeğin kalbinin durduğunu söyledi. O an yıkıldım. Asansöre bindiğimde genç hamile bir kadın vardı. Ama bu kez ağlayan bendim. O yüzden kırdığım bütün kadınlardan özür dilerim. ” diyerek noktaladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı