Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İçimdeki Fırtına final bölümü ile ekranlara geliyor!

İçimdeki Fırtına final bölümü ile ekranlara geliyor!

Magazin

İçimdeki Fırtına final bölümü ile ekranlara geliyor!

Aslan Film’in yapımcılığını üstlendiği ve birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda bulunduran, buna rağmen reytinglerde beklenen ilgiyi göremeyen İçimdeki Fırtına final bölümü ile ekranlara gelecek.

Merve Boluğur, Yusuf Çim, Gizem Karaca ve Burak Yamantürk’ün başrollerini paylaştığı İçimdeki Fırtına, istenen beklenme oranlarına ulaşılamayınca final kararı alınmıştı.

Bu cumartesi günü ekranlara gelecek olan bölümü ile veda edecek olan İçimdeki Fırtına, böylelikle 6. bölümü ile final yapmış olacak.

18 Mart 2017 Cumartesi günü ekranlara gelecek olan final bölümünde de yaşanacaklar şöyle:

Emre Ezgi’den boşanma konusunda kesin kararlıdır. Evden de ayrılan Emre’yi ne Ezgi ne de Perihan engelleyebilecektir. Perihan’ın geçmişiyle ilgili bir koz elde eden Ezgi, Perihan’ı kendisine yardım etme yönünde sıkıştırır.

Elif Fırat’a Emre’ye karşı hala bir şeyler hissettiğini itiraf etse de aslında gerçekler farklıdır. Ne var ki bu itiraf Fırat’ın Elif ile yollarını ayırmaya karar vermesine sebep olur. Fırat’ın fakülteden arkadaşı avukat Güneş hem Galip’i cezaevinden çıkaracak hem de Elif’in Fırat’a yönelik duygularını açık etmesine sebep olacaktır. İlk kez evde aile sıcaklığı yaşayan Galip’in ise sürpriz bir ziyaretçisi vardır.

Elif yönetim kurulunda onaylanmayan kreasyonunu yeniden hayata geçirmeye karar verir. Bunun için Emre’den yardım ister. Elif ile vakit geçirmeye başlayan Emre sonunda aşkını itiraf eder. Elif birlikte olabilmeleri için Emre’ye bir şart koşar. Öte yandan Ezgi de boş durmaz; Elif’i herkesin içinde rezil edecek bir planı vardır. Ne var ki asıl kötü sürpriz kendisini beklemektedir.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı