Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İçerde 28.Bölüm Fragmanı Celal’in Zor Kararı

İçerde 28.Bölüm Fragmanı Kudretin Planı Ne?

Dizi Haberleri

İçerde 28.Bölüm Fragmanı Celal’in Zor Kararı

Yeşim, oğlu Mustafa ile birlikte alışverişteyken, Mustafa’nın aniden ortadan kaybolması ile panik olan Yeşim, çocuğunun kaçırıldığını anlayınca ortalığı ayağa kaldırır.

Mustafa’yı bulamayan ve kaçırıldığını anlayan Yeşim, durumdan hemen Celal Baba’yı haberdar eder. Arkasında Kudret’in olduğunu tahmin eden Celal, Kudret’i gömdüğü mezarı gidip açar.

Ancak tabutun içinde canlı canlı mezara gömdüğü Kudret orada yoktur. Mezar’da çalan telefonu açan Celal, duyacağı ses Kudret’in sesi olur ve Mustafa’yı onun kaçırdığını anlar.

Mustafa’yı kaçıran Kudret’in ise planı, çok daha büyüktür ve Mustafa sadece bu planın başlangıcıdır. Mustafa’ya karşı da Kudret, para istemiyordur.

Çok daha fazlasında gözü olan Kudret, çocuğunu kurtarmanın peşinde olan Yeşim’in bu zaafını kullanmak için harekete geçer.

Yeşim’e hazırladığı tuzak ile, Yeşim’e bir teklif de bulunur. Yeşim, başlangıçta bu teklifi kabul etmese de sonradan mecbur kalır ve Kudret’in bu teklifini kabul eder.

İçerde 28.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı