Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbramaki Sanat Galerisi’nde bu hafta 2 yeni sergi, sergileniyor

İbramaki Sanat Galerisi'nde bu hafta 2 yeni sergi, sergileniyor

Kültür Sanat

İbramaki Sanat Galerisi’nde bu hafta 2 yeni sergi, sergileniyor

Kültür-sanat etkinlikleri ile tanınan Kuşadası Belediyesi, her Pazartesi günü açılan sergilerin sanatseverler ile buluşturulduğu İbramaki Sanat Galerisi’nde 2 yeni sergiyi sanat severlerin beğenisine sundu.

Hülya Ersezgin’in ‘Duyguların Dansı’ ve Kadriye Tunç’un ‘Otantik Kıyafet’ isimli sergileri, sanat galerisinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Ressam Hülya Ersezgin’in tango temalı yağlı boya tablolarından oluşan “Duyguların Dansı” isimli karma resim sergisi ile Kadriye Tunç’un tasarımlarından oluşan “Otantik Kıyafef” isimli sergi, Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde düzenlenen bir kokteylle açıldı. Sergi açılışına Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk ve sanatseverler katıldı.

Sanatçılar Hülya Ersezgin ve Kadriye Tunç’un sergileri 13 Ağustos tarihine kadar Kuşadası Belediyesi İbramaki Sanat Galerisinde görülebilecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı