Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Tatlıses’den ‘sex tweetleri’ açıklaması

İbrahim Tatlıses'den 'sex tweetleri' açıklaması

Magazin

İbrahim Tatlıses’den ‘sex tweetleri’ açıklaması

İmparator lakaplı ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’ın, geçtiğimiz Perşembe günü twitter hesabından gönderilen ‘sex’ ve ‘sex videoları’ şeklinde ki paylaşımlar büyük yankı uyandırmıştı.

Bir anda sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasına giren İbrahim Tatlıses’in bu gönderileri, ‘bu da nesi’ denmesine neden olmuş, tweetler ise kısa süre sonra silinmişti.

Son dönemlerde ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarının sık sık hacklenmesi nedeni ile, imparatorun hesabının da hacklendiği düşünülmüş, bu soru da günün en çok sorulan soruları arasında yer almıştı.

Tabi bu paylaşımlar nedeni ile, hesabın hacklendiğinden başka düşüncelerde ortaya atıldı. Kimisine göre ise Tatlıses, Twitter arama kısmına yazacağı kelimeleri yanlışlıkla tweet olarak atmıştı.

Bu durumun, Twitter gündeminde bir anda en çok konuşulan konular arasına girmesi sonrasında, İmprator’dan da bir açıklama geldi.

Tatlıses o açıklamasında, “Geçen hafta Twitter hesabım hacklendi, haberim bile yok. Ekibim hesabı tekrar güvenli konuma getirdi, bana öyle haber verdi. Genelde sanatçıların başına geldiği için üzerinde bile durmadık. Zaten ben Twitter hesabımı genellikle Instagram uzantılı kullanıyorum. İbrahim Tatlıses olarak hakkımda bel altı haberler yapılmasından çok rahatsız oldum, eminim sizler de bu haberi yapmayı kendinize yakıştıramamışsınızdır. Saygılarımla…” dedi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı