Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Tatlıses: Allah beni Mağaradan getirdi, saraya oturttu

Magazin

İbrahim Tatlıses: Allah beni Mağaradan getirdi, saraya oturttu

İbrahim Tatlıses bugün yaşadığına şükrettiğini açıkladı.

Türkiye’nin en fazla tanınan ancak uğradığı silahlı saldırı sonucunda çok büyük sağlık sorunları yaşamaya başlayan İbrahim Tatlıses, bugün magazin muhabirlerine açıklama yaptı. Kürt kökenli olmasından dolayı hakkında aralıklarla olumsuz eleştirilerin bulunduğu Tatlıses, iddialara ve hakkında yapılan yorumlara herhangi bir yanıt vermezken kendisinin bugün yaşadığına şükrettiğini açıkladı.

Allah’tan gelene boynunun kıldan daha ince olduğunu belirten İbrahim Tatlıses, ”Allah’tan gelene boynum kıldan incedir, Rabbim beni mağaradan getirdi, saraya oturttu. Yat verdi, villa verdi, kat verdi. Onlar güzel günlerdi de şimdi bu yaşadığım mı başıma gelen durum mu kötü?” diyerek şükür ettiğini belirtti.

”Rüyama 2019 Girdi”

Rüyasına 2019 yılında albüm yapacak olduğunun girdiğine değinen Tatlıses, ”Rabbim inşallah 2019 yılında bana yürü ya kulum diyecek ve albüm yapacağım” ifadelerine yer verdi. Tatlıses’in geçtiğimiz dönemde mal varlığında sağlık sorunlarından dolayı ciddi azalmanın olduğu ve bundan ötürü taşınmaz mal varlıklarını satarak nakde çevirdiği iddiası ortaya atılmıştı. Tatlıses ise o iddiaları yalanlamış ve kendisinde paranın bitmeyecek kadar çok olduğunu belirtmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı