Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay aynı dizide buluşuyor

Dizi Haberleri

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay aynı dizide buluşuyor

Kısa bir süre önce Dünya evine giren yakışıklı oyuncu İbrahim Çelikkol ve son olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol alan Birce Akalay, yeni bir dizi de buluşabilir.

İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay aynı dizide buluşuyor

İlk bölümü hazırlanan ve bir sonra ki bölümünde senaryosunu teslim alan Çelikkol, projeyi uygun bulması durumunda dizinin başrol oyuncusu olacak.

Daha önce TRT’de rol aldığı bir yapımda birlikte çalıştığı yönetmen Yasin Uslu’nun yöneteceği Kanal D’nin yeni dizisinin adı ise Sana Kalbimi Verdim olacak.

Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın senaryosunu kaleme aldığı dizi de, eğer Çelikkol rolü kabul edecek olursa, “Geçmişinden dolayı kalbi buz tutmuş bir adamın hayatına giren güzel kadınla beraber yaşadığı büyük değişimi” anlatılan bir role hayat verecek.

Dark Story isimli yapım şirketini açan Ergenekon ve Canpolat, yine daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ancak kısa sürede veda etmek zorunda kalan Kara Yazı projesini hayata geçirmişlerdi.

Kadın başrol için Elçin Sangu’ya da teklif götüren ikili, olumlu yanıt alamadığı için Birce Akalay ile görüşmeye başladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı