Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Koçyiğit’ten anlamlı ziyaret

Hülya Koçyiğit'ten anlamlı ziyaret

Magazin

Hülya Koçyiğit’ten anlamlı ziyaret

Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Hülya Koçyiğit, Avcılar’da zihinsel engelli ve otizmli öğrencilere eğitim veren okulda öğrencileri ziyaret etti.

MEB Avcılar Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu’nun hayata geçirdiği “En Özel Selfimde Olmalısın Benimle” sosyal sorumluluk etkinliğine katılarak, gönülleri fethetti.

Koçyiğit’in öğrencileri ziyaretinde duygusal anlar yaşanırken, tüm öğrencilerle tek tek ilgilenerek, öğrenciler tarafından çekilen fotoğraflar için kameralara poz verdi.

Çocukların içinde ki saf duygularla ilgili konuşan Hülya Koçyiğit şu açıklamalarda bulundu:

Onlar özel çocuklarımız. Hepimizin sevgisine olduğu gibi eğitime de ihtiyaçları var. Bu konuda emek veren tüm öğretmenlere ve yöneticilere canı gönülden teşekkür ediyorum. Onlar için atılan her adım, her birinin topluma kazandırılması demek. Büyük başarı da toplumun bu özel çocuklarımızı içine alması ile gerçekleşebilir. Dilerim bu başarıyı hep beraber yakalarız.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı