Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’ın hangi fotoğrafı gerçek?

Hülya Avşar'ın hangi fotoğrafı gerçek?

Magazin

Hülya Avşar’ın hangi fotoğrafı gerçek?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu geçtiğimiz haftalarda paylaştığı bikinili fotoğrafında hala ‘taş gibi’ yakıştırmalarının yapıldığı güzel sunucu ve oyuncu Hülya Avşar’ın çekilen bir fotoğrafı görenleri şoka uğratmıştı.

Öyle ki daha önce paylaştığı fotoğraf ile tamamen alakasız olan bu yeni fotoğrafı için ‘photoshopsuz’ olunca böyle oluyormuş eleştirileri yükselmeye başladı. Photoshopsuz fotoğrafı ‘hadi canım’ dedirtti.

Fotoğrafı çekilip, photoshopsuz olarak basına sızan Hülya Avşar, sosyal medyada eski fotoğrafları hep photoshopluymuş eleştirilerine maruz kaldı. O fotoğrafın üstüne harekete geçen Avşar, bu seferde bir video paylaştı.

Yanında bir bayan, bir erkek ve birde çocuk varken dans ettiği bir videoyu sosyal medyaya koyan Hülya Avşar’ın burada ki fotoğrafı ise yine oldukça fit bir vücut görüntüsü verdi. Paylaştığı o video 500 bine yakın kişi tarafından izlendi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı