Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz oluyor!

Hülya Avşar'ın bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz oluyor!

Televizyon

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Kerimcan Durmaz oluyor!

Her hafta ünlü bir konuğu ağırlayıp, konuğu hakkında pek çok konuya değinen ve sohbet eden Hülya Avşar’ın bu hafta ki konuğu sosyal medya paylaşımları ile tanınan Kerimcan Durmaz oluyor.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar, yayınladığı videolar ve taklitleri ile bir anda gündeme oturan, daha sonrasında da şöhretin kapıları kendisine açılan Kerimcan Durmaz, Hülya Avşar’a konuk oluyor.

Eğlence mekanlarında dj’lik yapan ve şu sıralar Tv 8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim adlı moda programında jürilik yapan Durmaz, hakkında çok özel açıklamalar yapıyor.

Bu haftaki bölüm için yayınlanan tanıtımda Durmaz, “Ailem benim her zaman destekçimdi; herkesi karşılarına aldılar” derken, single çıkarma planı olduğundan da bahsediyor.

Kerimcan Durmaz’ın konuk olduğu Bir Hülya Avşar Sohbeti’nin 6.Bölüm Tanıtımı

Loading the player...

Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı