Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’dan, Beren Saat benzetmesine cevap

Hülya Avşar'dan, Beren Saat benzetmesine cevap

Magazin

Hülya Avşar’dan, Beren Saat benzetmesine cevap

Star Tv ekranlarında yayınlanan, bir Hülya Avşar Sohbeti programını sunan Hülya Avşar, yetenekli ve güzel oyuncu Beren Saat’in kendisine benzetilmesine ilginç bir cevap verdi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan, İlker Kaleli ile başrolleri paylaştığı sinema filminin hazırlıkları ile ilgilenen güzel oyuncu Beren Saat, Hülya Avşar’a benzetildi.

Magazin muhabirleri de, bu benzetilme ile ilgili olarak, Hülya Avşar’a, Beren Saat’i size benzetiyorlar, ne düşünüyorsunuz? diye sorunca “Beren Saat ile neyimiz benziyor?” yanıtını verdi.

Ünlü sunucu Avşar’ın cevabında ki şaşırtan nokta ise, “Ne alakası var. Hiç benzemiyoruz. Neyimiz benziyor valla bilmiyorum. Oyunculuğumuz mu acaba? Beren Saat’in oyunculuğuna bakmadım, dikkat etmedim.” demesi oldu.

Sorun şu ki Hülya Avşar, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Beren Saat ile birlikte rol almış, pek çok karşılıklı sahneleri de olmuştu. Oyunculuğunu da görmemiş olması mümkün değildi yani..


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı