Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar montajcıları evine kapatmış

Hülya Avşar montajcıları evine kapatmış

Film Haberleri

Hülya Avşar montajcıları evine kapatmış

Star Tv’de sunduğu Bir Hülya Avşar Sohbeti programında son olarak İdo Tatlıses’i ağırlayarak sezon finali yapan Hülya Avşar, kendi hayatını konu alan bir film çekti.

Türk sineması ve müzik dünyasının önemli isimlerinden Hülya Avşar, kendi hayatını anlatan ‘Selfie’ adını verdiği bir film çekti.

Hayat hikayesinin anlatıldığı filmin çekimleri tamamlanan film’in montajının da tamamlandığını söyleyince nasıl bu kadar çabuk sonuçlandı merakı oluştu.

Kaya Çilingiroğlu’ndan olan kızı Zehra Çilingiroğlu ile İstinye Park’da yemek yerken objektiflere takılan Avşar kızı, filmi ile ilgili kısa bir açıklama da bulundu.

Hülya Avşar, Selfie”nin çekimlerini tamamladığını söylerken, montajının da bittiğini ifade etti.

“Nasıl bu kadar çabuk bitti?” sorularını da cevaplayan Avşar, “Evimin boş bir odasında, bir hafta boyunca montajcıları ağırladım, onları eve kapattım” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı