Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

House of Cards 5.Sezon fragmanı yayınlandı!

House of Cards 5.Sezon fragmanı yayınlandı!

Dizi Haberleri

House of Cards 5.Sezon fragmanı yayınlandı!

Netflix ekranlarında büyük bir ilgi ile izlenen, Amerikan siyasetini ve güç için neler yapılabileceğini ortaya koyan House of Cards’ın merakla beklenen 5.sezonunun fragmanı yayınlandı.

Alışılagelmiş Amerikan propagandası yerine, Amerikan siyasetinde ki kirli oyunları, güç ve koltuk için gözünü kırpmadan her şeyin yapılabildiğini ortaya koyan House of Cards, Mayıs ayında geri dönüyor.

30 Mayıs’da 5.sezon 1. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide, Frank Underwood ve eşi Claire Underwood arasında ki gerginliğin hangi boyutlara uzanacağını izleyeceğizç

Frank’in, daha önce ki sezonlarda olduğu gibi, rakiplerini saf dışı bırakmak için çevirdiği entrikaların 5.sezonda olacağına da hiç şüphe yok.

Kevin Spacey ve Robin Wright dizinin başrollerini paylaşırken, Michael Kelly, Jayne Atkinson, Neve Campbell, Derek Cecil, Paul Sparks, Joel Kinnaman gibi oyuncularda dizinin önemli karakterleri arasında yer alıyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı