Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hızlı ve Öfkeli’ye Türk yapımı rakip: Hızlı ve Tüplü!

hızlı ve tüplü filmi

Film Haberleri

Hızlı ve Öfkeli’ye Türk yapımı rakip: Hızlı ve Tüplü!

Hollywood yapımı çok izlenen film serilerinden Hızlı ve Öfkeli filmine nispet niteliğinde yepyeni bir yerli komedi filmi “Hızlı ve Tüplü” için geri sayım başladı.

Yarış sevdalısı, hız tutkunu araba meraklılarının eğlenerek izleyebileceği Türk yapımı sinema filmi vizyona girmeye hazırlanıyor.

Mor Yapım’ın yapımcılığında sinema severlerle buluşmaya hazırlanan Hızlı ve Tüplü, Hollywood sinemasının en iyi filmleri arasında gösterilen Hızlı ve Öfkeli serisini ti’ye alan; komik, samimi ve “Türk işi” dedirten kurgusuyla, alışılagelmiş araba yarışı filmlerini en doğal haliyle izleyicilerle buluşturacak. Bilal Akif Yörük, Hüseyin Berker Soyçiçek gibi yeni isimleri sinema sektörüne kazandırcak olan filmde, Selahattin Taşdöğen ve Haldun Boysan gibi sinema ve dizi sektörünün tecrübeli isimler ile birlikte, Kurtlar Vadisi Pusu’da Mr. Ozzy karakteri ile yer alan Özgür Teke’yi de izleyicisiyle buluşturuyor.

Hızlı ve Tüplü filmi 6 0cak 2017 tarihinde vizyona girecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı