Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hırsız’ın ailesi Barış Akarsu’nun ziynet eşyalarını iade etti ama eksik olarak!

Hırsız'ın ailesi Barış Akarsu'nun ziynet eşyalarını iade etti ama eksik olarak!

Genel

Hırsız’ın ailesi Barış Akarsu’nun ziynet eşyalarını iade etti ama eksik olarak!

Bir süre önce Barış Akarsu’nun ailesinin yaşadığı ve aynı zamanda Akarsu’nun eşyalarının sergilendiği müze olarak kullanılan eve giren hırsızlar, kapıyı kırarak girdiği evde, merhum sanatçının ziynet eşyalarını çalmıştı.

2 kişinin gerçekleştirdiği soygunda, sıkı takip sonucunda Ankara’da yakalanan 28 yaşında ki A.E., çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp, Bartın Cezaevine konulurken, ziynet eşyalarının kendisinde değil, birlikte soygun yaptığı arkadaşında olduğunu belirtti.

Firari olan zanlı’da, arkadaşının yakalanıp, tutuklanması sonrasında, kendisinin de yakalanacağı korkusu ile çaldığı eşyalardan 99’nu kendi anne ve babasına gönderip, Akarsu’nun ailesine teslim etmesini istedi.

Hala yakalanamayan hırsızın ailesi, Emniyet müdürlüğüne gidip, ziynet eşyalarını teslim ederken, oğullarının kırdığı kapının parasını da ödemek istedi ancak Hatice Akarsu bunu kabul etmedi.

YÜZÜK VE KÜNYE EKSİK

Konu ile ilgili açıklama yapan Hatice Akarsu, “Oğluma ait olan ve bana teslim edilen 99 adet ziynet eşyasının arasında özellikle bir adet yüzük ve künye yok. Yüzük ve künyenin getirilmesini istedim. Aksi takdirde davamdan vazgeçmeyeceğimi söyledim.” dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı