Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Helene Fischer’a dudak uçuklatan teklif

Helene Fischer'a dudak uçuklatan teklif

Magazin

Helene Fischer’a dudak uçuklatan teklif

Alman şarkıcı Helene Fischer’i, Almanya seyahati esnasında dinleyen Dünya’nın en zengin üçüncü kişisi olan Warren Buffett, sanatçıya dudak uçuklatan bir teklif gönderdi.

Almanya’da dinlediği şarkıcının performansından hoşnut olmayan, müziğini kötü bulan Buffett, Alman şarkıcıya müziği bırakması için 100 milyon dolar teklif etti.

Dünya’nın en zengin üçüncü kişisi ABD’li yatırımcı Buffett, Alman sanatçının şarkılarını “oldukça sıradan ve tekdüze” olarak niteledi.

Şarkıcının performansı ile ilgili olarak, “Böylesine kötü bir müziği çok nadir dinliyorum. Almanca olan şarkıcının sözlerini anlamadığım için memnunum. Bu garip kadın neden sahnede yürüyor” dedi.

Buffett’in performansını beğenmediği Fishcer, 2013 yılında müzikseverler ile paylaştığı ‘Farbenspiel’ albümü, Alman şarkıcılar arasında tüm zamanların en çok indirilen albümü olma başarısı göstermişti.

Ünlü milyarderin teklifi ile ilgili olarak, Fischer’ın henüz bir yanıt vermediği öğrenildi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı