Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayati ve Diğerleri’nin kadın başrolü belli oldu

Hayati ve Diğerleri'nin kadın başrolü belli oldu

Dizi Haberleri

Hayati ve Diğerleri’nin kadın başrolü belli oldu

Geçtiğimiz gün çekimlerine başlanan 1441 Yapım’ın 2. dizi projesi olan Hayati ve Diğerleri’nde Celil Nalçakan’a başrolde eşlik edecek olan kadın oyuncu belirlendi. İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiğini Hayati ve Diğerleri’nin kadın başrolü kim oldu?

Kalbim Seni Seçti, İki Yaka Bir İsmail ve Kadim Dostum gibi dizilerde rol alan 30 yaşında ki oyuncu Cansu Dağdelen, Hayati ve Diğerleri dizisinde Celil Nalçakan’ın partneri oldu.

Poyraz Karayel’de ki rolü ile büyük bir sempati toplayan Nalçakan’ın başrolünde yer alacağı ilk dizi olan Hayati ve Diğerleri dizisi, ünlü televizyoncu İrfan Şahin’in kurduğu 1441 Yapım tarafından hazırlanıyor.

Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak ve Ecem Karavus’un da yer aldığı dizinin yönetmenliğini Özer Kızıltan üstlenirken, dizi de polisi oynayan Nalçakan’ın eğlenceli hikayesi ekrana taşınacak.


Devamını Oku
Bu Haberleride Beğenebilirsiniz

Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı