Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hasibe Eren, Türk Malı Yeni Dalya oyuncu kadrosunda

Hasibe Eren, Türk Malı Yeni Dalya oyuncu kadrosunda

Dizi Haberleri

Hasibe Eren, Türk Malı Yeni Dalya oyuncu kadrosunda

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ve, Türk Malı’nın ilk serisinde de başrolünde yer alan Şafak Sezer’in başrollerini paylaştığı ‘Türk Malı Yeni Dalya’ dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor.

Komşularına hayatı zindan eden Şafak Sezer ve Binnur Kaya’nın canlandırdığı karakterler ile, yayınlandığı dönem izleyenleri kahkahalara boğan Türk Malı, ‘Yeni Dalya’ ile ekranlara gelecek.

Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi, izleyiciler ile Star Tv’de buluşacakken, dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye devam ediyor.

1997 yılında ekranlara gelen ‘Sıdıka’ dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan, son olarak da Atv ekranlarında yayınlanan Aile İşi dizisinde rol alan Hasibe Eren’de, Türk Malı Yeni Dalya oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Hasibe Eren’in sit-com tarzı dizi de hangi rolü üstleneceği henüz açıklanmazken, yapım ekibi de cast çalışmalarını da tamamlamak için harıl harıl çalışıyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı