Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Subaşı’nın sevgilisi maço çıktı!

Hande Subaşı'nın sevgilisi maço çıktı!

Magazin

Hande Subaşı’nın sevgilisi maço çıktı!

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Aykız karakterine hayat veren güzel oyuncu Hande Subaşı’nın madenci sevgilisi Altuğ Leblebici’nin, güzel oyuncuya yasaklar koyduğu öğrenildi.

Hande Subaşı’nın yeni sevgilisi Altuğ Leblebici, Subaşı’ya yasaklar koymuş. Hande Subaşı, eski eşi Can Tursan ile boşandıktan sonra arkadaşça görüşmeye devam etmiş, hatta birlikte tatile bile gitmişlerdi.

5 aydır birlikte olduğu Leblebici’nin bu durumdan rahatsız olduğu, eski eşi ile görüşmesine razı olmadığı öğrenildi. İddialara göre, Leblebici, Subaşı’nın eski eşi ile görüşmesini istememiş.

4 yıl süre ile evli kaldığı Tursan ile ayrıldıktan sonra arkadaş olarak görüşmeyi sürdüren Subaşı, artık eski eşi ile görüşemiyor.

Yeni sevgilisinin istekleri bununla da sınırlı kalmamış. Sosyal medya’da eski eşinin hesabını takip eden Subaşı’nın bu takibini de iptal etmiş.

Evli olduğu dönemden kalma eski eşyaları da istemediği öğrenilen ‘maço’ sevgilinin, tüm bu eşyaları attırdığı da iddia edilmiş.

Hande Subaşı, ona karşı bir duygum yok artık sadece arkadaşız dese de sevgilisini ikna edememiş.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı