Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Soral, İsimsizler’de Handan karakterine hayat verecek

Hande Soral, İsimsizler'de Handan karakterine hayat verecek

Dizi Haberleri

Hande Soral, İsimsizler’de Handan karakterine hayat verecek

Eylül ayında kendisi gibi oyuncu nişanlısı İsmail Demirci ile Dünya evine girmeye hazırlanan güzel oyuncu Hande Soral, Kanal D’nin sevilen dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Son olarak Kanal D’de yayınlanan Evlat Kokusu adlı dizi de rol alan güzel oyuncu, gerçek hayattan uyarlanarak ekranlara taşınan İsimsizler dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Hande Soral, FETÖ’nün devlet içine sızan adamları ile gerçek Devlet görevlilerinin arasında ki savaşı ve terörü konu alan İsimsizler’in yeni sezonunda yer almaya hazırlanıyor.

Soral, dizi de Handan rolü ile izleyici karşısına çıkacak. Kahramanların hikayelerini ekrana taşıyan İsimsizler yeni sezonu ile Eylül ayında Kanal D ekranlarında devam edecek.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı