Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Fırat’tan Cem Küçük’e gönderme

Hande Fırat'tan Cem Küçük'e gönderme

Özel Haber

Hande Fırat’tan Cem Küçük’e gönderme

Geçtiğimiz haftalarda Hürriyet gazetesinde yer alan, Hande Fırat imzalı ‘Karargah Rahatsız’ başlığı nedeni ile iktidar’ın tepkisini çeken Hande Frıat için, Cem Küçük sosyal medyada ilginç bir yazı paylaşmıştı.

15 Temmuz darbe akşamı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşme ile adından söz ettiren, o gün yaşananları da anlattığı bir kitap yazan Hande Fırat’ın ‘külliye’ ile arasının açık olduğu söyleniyor.

Öyle ki ‘Karargah Rahatsız’ başlıklı haberde Hande Fırat’ın imzası yer alıyordu. Bu başlık için gerek iktidar kanadı, gerekse de Cumhurbaşkanı bu haberi eleştiren demeçler vermişti.

Düün akşam Kanal D ve CNN Türk ortak canlı yayını ile 19.30-21.00 aralarında yayınlanan Cumhurbaşkanı ile Özel programında Hande Fırat’ın yer almaması hakkında Cem Küçük sosyal medyadan bir paylaşımda bulunmuştu.

“Cumhurbaşkanımızın Kanal D-CNN Türk yayınında sadece Hakan Çelik var, “Karargah Rahatsız”cı Hande Fırat yok. ‘Karargah Rahatsız’cı Hande’nin gerçek yüzünü ortaya çıkardık ve şimdi herkes haklı olduğumu anladı. Son 20 gündür Hande Fırat her Külliye’ye gidip yalvarsa da netice değişmedi. Medeni ölüm acı bir gerçektir. Hakan Çelik saygılı ve akıllı biridir. Doğan medya içinde itibarlı tek kişi şu an.” yazan Küçük’e Hande Fırat’tan bir yanıt geldi.

Hande Fırat’ta sosyal medyadan dün akşama ait bir kareyi paylaşarak, “Merak edenlere gelsin . Dün akşamdan” notunu düştü.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı