Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Fırat kitabını imzaladı

hande fırat kitabını imzaladı

Kültür Sanat

Hande Fırat kitabını imzaladı

Hande Fırat, Ankara’da Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen imza gününde sevenleri ile bir araya geldi.

CNN Türk Ankara temsilcisi Hande Fırat, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı ile bir yayın gerçekleştiren başarılı muhabir, Türkiye’de değil, tüm dünyada sembol haline gelmiş bir kareyi “24 saat” adlı kitabında ele aldı.

Ziyaretçilerden gelen soruları yanıtlayan Hande Fırat, o gece görüşmeyi gerçekleştirdiği telefonun akıbeti ile ilgili gelen bir soru üzerine ‘özgürlük telefonu’ adı verilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 15 Temmuz gecesi Türk halkının FaceTime’dan direnişe çağırdığı telefona rekor teklifler verildiğini fakat kendisi için telefonun maddi değerinin olmadığını, kullanmayıp sakladığını ifade etti.

Ana Fuaye alanında yapılan söyleşinin ardından kitabını imzalayan Hande Fırat uzun kuyruklar oluşturan hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı