Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Erçel, ‘Önce Kariyer’ dedi

Hande Erçel, 'Önce Kariyer' dedi

Magazin

Hande Erçel, ‘Önce Kariyer’ dedi

Son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol alan güzel oyuncu Hande Erçel, kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mart Daymaz ile olan ilişkisi geçtiğimiz haftalarda sona ermişti.

1.5 yıldan bu yana birlikte olan çift’in ilişkisi daha önce de bitmiş, çiftler sonra tekrar barışmıştı ancak bu kez ayrılıklarından geri döneceğe benzemiyorlar.

Öyle ki aşk’ın taraflarından Hande Erçel, kariyerine odaklanmak niyetinde olduğunu açıkladı.

Aras Bulut İynemli ile birlikte DeFacto’nun reklam filminde oynayan güzel oyuncunun reklam filminden de 800 bin TL aldığı konuşuluyor.

Aşk ve kariyer ile ilgili açıklamalarda bulunan Erçel, “Şu an kariyer odaklıyım. Ciddi, ileri dönük bir ilişki için erken. Mesleğimde istediğim noktaya gelmeden olmaz. Hırslı bir yapım var. Önce hedefler sonra aşk” ifadeleri kullanarak, barışmak gibi bir niyeti olmadığını da gösterdi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı