Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hande Doğandemir’den yaz tedbiri

Hande Doğandemir'den yaz tedbiri

Magazin

Hande Doğandemir’den yaz tedbiri

Her bayan ünlüyü olduğu gibi, başarılı oyuncu Hande Doğandemir’de yaklaşan yaz ayları ile birlikte, fazla kilolar ve selülit nedeni ile gündeme gelmemek için önlemini almaya başladı.

Yaz aylarında ünlü isimlerin plajlarda selülitli görüntüleri ile gündeme gelmesi nedeni ile bu haberlere konu olmaktan kaçınmak isteyen ünlülerden biri de Hande Doğandemir oldu.

Geçtiğimiz yaz Bodrum’da tatil yaparken, selülitleri nedeni ile haber olan Doğandemir, bu yılda aynı krizi yaşamamak için şimdiden kolları sıvadı.

Kendisi gibi oyuncu olan Mert Fırat ile birlikteliği devam eden Hande Doğandemir, yürüyüş yaparak, formunu koruyup ve yağlarını yakıyor.

Her gün Bebek sahilinde yürüyüş yaparak, formunu korumaya özen gösteren 31 yaşında ki oyuncu, 10 kilometrelik bir yürüyüş gerçekleştiriyor.

Sahil’de yürürken muhabirlerin mikrofonlarını uzattığı Hande Doğandemir bu yürüyüşleri için, “Yaz yaklaşırken tedbiri elden bırakmamam lazım” açıklamasında bulundu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı