Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Haluk Levent’ten ‘Hodri Meydan’

Haluk Levent'ten 'Hodri Meydan'

Yaşam

Haluk Levent’ten ‘Hodri Meydan’

Geçtiğimiz günlerde Ayvalık’da meydana gelen orman yangını sonrasında, villa dikilecek dedikoduları yayılmaya başladı. Ünlü sanatçı Haluk Levent’te, hodri meydan diyerek, rantçılara izin vermeyeceğini açıkladı.

Türkiye’de ne zaman bir orman yansa, oraya otel veya benzeri bir yapının dikilmesi gelenek haline gelince, Ayvalık’da ki orman yangını sonrası da benzer spekülasyonlar yaşandı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent’te, bu duruma duyarlı davranarak, haftaya konser vereceği Ayvalık’da ki bu araziye villa diktirtmeyeceğini sosyal medya hesabından duyurdu.

AHBAP olarak orada olup, fidan dikme teklifinde bulunan Haluk Levent, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Geliştirdiler kendilerini parsel parsel yaktılar Ayvalık’ı. Oraya villa yapamayacaksınız! Her tarafına fidan diktireceğim arazinin, hodri meydan! Tüm takipçilerim! AHBAP olarak karar alıyoruz. Belirleyeceğimiz tarihte fidan dikmeye bizimle beraber var mısınız? Gelecek Hafta Ayvalık’ta konserim var. O esnada araziyi inceleyeceğim ve yetkililerle görüşüp sizlere tarih bildireceğim.”


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı